Zeytinköy Mahallesinde Halk Günü Toplantısı
Toplantıya Selçuk Kaymakamı Sayın Ayhan Boyacı, Selçuk Belediye Başkan yardımcısı Tülay Ayarman. Selçuk İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Alptuğ Aydınlı, Selçuk İlçe Emniyet Müdürü Adem Köpük, AK parti Selçuk ilçe başkanı Sema Yeşilçimen, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü M.Veysel Badem , Selçuk İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezayir Bilekli, Selçuk İlçe Müftüsü Hasan Kırkan, Selçuk İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Acarğil, Mahalle Muhtarları,  Tedaş ve Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Dilara Aksin katıldı.
Selçuk Kaymakamı Sayın Ayhan Boyacı  yaptığı konuşmada “Bütün köylerimizde asfalt, parke taşı yaptırıldı bunları devletimiz yaptı. Allah devletimize zeval vermesin. Arazi yollarında toz topraktan rahatsız oluyordunuz, şimdi artık arazi yolarlıda asfalt oldu.  Biz her zaman devletimizden bir istedik ise iki geldi üç geldi” dedi. Yeni Hükümet konağımızın inşaatı hızla devam ediyor ve yeni Adliye binasında da çalışmalar son aşamaya geldi. Yeni Hastane inşaatımızda yakında başlıyacak. İzban faaliyete geçti. Doğalgaz selçuk’a geldi, altyapı çalışmaları başladı. Bütün köylerimizin asfalt ve bordür taşlarını 2014 yerel seçiminden önce en iyi şekilde tamamladık. Bu yılın kömürünü dana Mayıs ayında dağıttık, kimseyi mağdur etmedik. Ne demiş büyüklerimiz, önce yakacak sonra yiyecek. Unesco kenti Selçuk her geçen gün güzelleşecek gelişecek ilerleyecek, bir dünya kenti olacak. Ayrıca Sayın Kaymakam, Selçuk ta ve mahallelerinde yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Zeytinköy mahallesi sakinleri soru cevap şeklinde geçen toplantıda birçok sıkıntılarını dile getirdiler. Toplantıya katılan birim amirleri sorulan sorulara cevap vererek vatandaşları  bilgilendirdiler