Selçuk’ta Resmi Bayramlaşma Programı Yapıldı
Kurban Bayramı Bayramlaşma programı Selçuk’ta İMKB Turizm Otelcilik Meslek Lisesi’nde düzenlendi. Programa, Selçuk Kaymakam Vekili Erol Türkmen, Selçuk Belediye Başkan Vekili Nalan Başdemir, Selçuk İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener, Selçuk İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Kıdemli Başçavuş Ömer Eşit, Belediye başkan yardımcıları Özkan Arıcı ve Yılmaz Çırak,  Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü M. Veysel Badem, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezayir Bilekli, çeşitli daire ve kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, sivil toplum örgütleri temsilcileri, katıldı.
İMKB Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Uygulama Oteli’nde sabah saatlerinde gerçekleşen bayramlaşmada Kaymakam Erol Türkmen; “Bayramınızın sağlık, huzur, esenlik ve barış içerisinde geçmesini diliyorum. Kimsenin kimseyi üzmediği, kardeşlik içerisinde bir yaşam ve bir bayram hepimizin temennisidir. Ülkemizde de, dünyada da kardeşliğin ve barışın egemen olmasını diliyorum. Tüm hemşerilerimizin ve sizlerin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.
İMKB Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Uygulama Oteli’nde düzenlenen bayramlaşma töreninden sonra protokol üyeleri Selçuk Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek Şehit ve gazi yakınları ile bayramlaştılar. Daha sonra Polis Merkezi’ni ziyaret ederek emniyet mensuplarıyla da bayramlaştı. Protokolün bir sonraki durağı ise Selçuk İlçe Jandarma Komutanlığı oldu. Tüm protokol üyeleri özellikle ailelerinden ayrı bayramlarını geçirecek olan Mehmetçiğe yakın ilgi gösterdi. Son olarak protokol üyeleri huzur evini de ziyaret etti. Huzurevi sakinleriyle sıcak bir havada sohbet ettiler.