Selçukta Ramazan Bayramı Bayramlaşma Programı Yapıldı

Selçuk İMKB Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi otel kısmında  düzenlenen Ramazan Bayramı Kutlama programına; Selçuk Kaymakam Vekili Erol Türkmen,  Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, İlçe Emniyet Müdürü Adem Köpük, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Alptuğ Aydınlı, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İsmail Yalçın, Belediye Başkan Yardımcıları Tülay Ayarman ve Özkan Aracı, Yazı İşleri Müdürü M.Veysel Badem, İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Acargil, Tapu Müdürü Necdet Yıldız, Sosyal Yardımlaşma Müdürü Dilara Aksin, Oda Başkanları,  Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Siyasi Parti Başkan ve temsilcileri ile Daire Amirleri katıldı.
Selçuk Kaymakamı Erol Türkmen kutlama programında yaptığı konuşmasında;  “Değerli arkadaşlar hepinizin bayaramı kutlu olsun. Mesai arkadaşlarımıza sordum bayramlaşmayı nasıl yaptıklarını, malum burası turistik bir ilçe ve tatil yöresi olduğundan bayramlaşmanın arefe gününden yapılmasının daha uygun olacağı görüşünde hemfikir olduk. Herkese Allahdan  her günümüzü bayram günleri gibi sevinç, mutluluk, bolluk, bereket ve sağlık getirmesini diliyorum. Tüm Selçuk halkına iyi bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum” dedi. 
Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’da konuşmasında; “Sayın Kaymakamım, daire amirlerimiz, sevgili hemşehrilerim. Çok güzel dolu dolu bir ramazan ayı geçirdik ve bayrama ulaştık. Bugün Arefe yarın bayram. Bayram kardeşliktir, dostluktur , barıştır, huzurdur,  bu dini bayramların hem islam alemine hem ülkemize, hem ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm Selçuklu hemşehrilerimin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum, kutluyorum” dedi
Buradaki kutlama programından sonra sırasıyla Selçuk Emniyet Amirliğine geçen ve Jandarma Karakolunu ziyaret eden protokol üyeleri, ilçe Emniyet Müdürlüğü teşkilatı ve Askerlerle bayramlaştı. Kaymakam Türkmen, ilçenin asayiş huzurunu sağlayan Emniyet Müdürlüğünde görevli tüm birim amirleri ve polis ekipleri ile jandarma Komutanlığında görevli tüm rütbeli Astsubay ve Askerlerin bayramını kutladı. Daha sonra İlçemiz Huzur evini ziyaret eden Sayın Protokol üyeleri burada da  kalan yaşlıların bayramını kutladılar. Bayramlaşma programı Kore Gazisi Ali Karaman ve Diyarbakır da çatışmada şehit düşen Polis Özel Hareket Ahmet Alp Taşdemir’in  Babası İsabey İmamı İbrahim Taşdemir evinde  ziyaret edilmesiyle sona erdi.