Kaymakamımız Vergi Haftası Münasebetiyle Vergi Dairesi Müdürünü Makamda Kabul Etti
30. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Selçuk Vergi Dairesi Müdürü Osman Aydemir ve Vergi Dairesi personeli Kaymakamımız Sayın Ekrem İnci'yi makamında ziyaret etti.
Vergi Dairesi Müdürü Osman Aydemir ziyaret sırasında vergi haftası nedeniyle gerçekleştirecekleri etkinlikler hakkında bilgi verdi. Gelir İdaresi Başkanlığının Vergi haftası etkinlikleri ile bilgisi, sevgisi ve vergisi ile ülkem...ize katkı sağlayan ve topluma sunulan hizmetlerde payı olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür etmeyi amaçladığını belirtti. Kendilerinin de mükelleflere ödedikleri vergilerin ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalışacaklarını ifade etti.
Kaymakamımız Sayın Ekrem İnci "Devletin vatandaşlara sunduğu hizmetlerin ancak toplanan vergilerle mümkün olabileceğini ifade etti.Mükelleflere vergi ödeme alışkanlığının kazandırılması, vergi bilincinin oluşturulması ve vergilerin tam ve zamanında ödenmesinin ne kadar önemli olduğunun vatandaşlara anlatılması gerekir. İlçemizde özellikle ihraç ürünü Meyvecilik gelişmiş durumda, en iyi şeftali, en iyi ayva, en iyi zeytin, en iyi nar ilçemizde yetişiyor ve çoğu ihraç oluyor. Ülke ekonomisine katkı sağlıyor, Ülke ne kadar güçlü olursa içeride ve dışarıda vermiş olduğumuz mücadele de o denli başarılı oluruz. Buda vergilerin tam ve zamanında ödenmesiyle mümkün olacaktır" dedi
Sayın Kaymakamımız tüm Vergi Dairesi çalışanlarının vergi haftasını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.