Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı muhtarlarla bir araya geldi. Beş yıllık görev süresi içerisinde her zaman yerel yönetimin en önemli unsurları olarak nitelendirdiği muhtarlarla bir araya gelen Başkan Bakıcı; “Selçuk’un merkez ve mahallelerinde görev yapan tüm muhtarlarımızla çalışmaktan her zaman çok mutlu oldum” dedi. Başkan Bakıcı’nın muhtarla için verdiği yemeğe Kaymakamımız Sayın Ekrem İnci, belediye başkan yardımcıları, Selçuk İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener, Selçuk İlçe Jandarma Komutanı Ömer Eşit de katıldı. 
Yemeğin sonunda muhtarlara yönelik bir konuşma yapan Başkan Bakıcı; “ Muhtarlarımızla bir arada çalışmaktan çok çok mutluyum. Sizlerle çok güzel çalışmalar yaptık. Hiçbir gün birbirimizi kırmadık, hoşgörüden ayrılmadık. Başkan Bakıcı 14 Mayıs Mahallesi’nde uzun yıllar muhtarlık yapan babası Niyazi Bakıcı ile çalışmaktan duyduğu memnuniyeti de dile getirdi. Önemli olan samimiyettir, birlikteliktir, hoşgörüdür. Biz bu yola sevgi ile çıkmıştık. Sevgiyle, muhabbetle, hoşgörüyle ayrılıyoruz. Bu husus bana yeter. Yaptıklarımız vardır, yapamadıklarımız vardır. Dünyanın neresine giderseniz gidin, hangi uğraş alanında olursanız olun. İhtiyaçlar sonsuzdur, kaynaklar sınırlıdır felsefesinden hareket ettiğimizde ihtiyaçlar devamlı olarak gelecektir. Dolayısıyla hizmetlerin de bitti dediği bir nokta yoktur. Ben bu anlayış içerisinde hareket ettim. Uzlaşı kültürü ve ortak aklın egemen olması için çalıştık. Çünkü bunlar her durumda başarı getirir. Ben kurum çalışanlarıyla ve kurumlarla çalışırken bu ilke ile hareket ettim, hepinize müteşekkirim. Sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
Kaymakamımız Sayın Ekrem İnci de yaptığı konuşmada; “Sizin gibi muhtarlarla çalışmak, taşı taş üstüne koymak çok güzel bir şey. Selçuk her şeyin en güzeline layık. Selçuk’un her alanda müthiş bir potansiyeli var. Dilerim bu potansiyel önümüzdeki yıllarda yapılan işlerle ortaya çıkacaktır. Tüm muhtarlarımıza ve belediye başkanımız Sayın Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’ya teşekkür ediyorum” dedi. 
Yapılan konuşmaların ardından Kaymakamımız ve Selçuk Belediye Başkanı, muhtarlara plaket vererek, hatıra fotoğrafı çektirdiler.