KURBAN BAYRAMI SEVİNCİ

Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven, şehit ve gazi aileleri ve huzurevi sakinlerini bayramda ziyaret ederek sevinçlerine ortak oldu.

Kurban Bayramı dolayısı ile resmi bayramlaşma programı Selçuk Belediye Havuzunda Selçuk Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven’in katılımıyla yapıldı. Bayramlaşma programına, Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, İlçe Emniyet Müdürü Adem Köpük, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Alptuğ Aydınlı, Belediye Başkan Yardımcısı Tülay Ayarman, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Daire Amirleri, Muhtarlar ve Sivil Toplum örgütü temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven "İlçemiz halkının, ilçemizde misafir olarak bulunan vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum, bayramın birlik kardeşlik duygusu getirmesini, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum, keseceğiniz kurbanları da Cenab-ı Allah kabul etsin. Hepinizin bayramı kutlu olsun” dedi.

KAYMAKAM TANRISEVEN’DEN ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE ZİYARET

Kaymakam Tanrıseven ve Protokol üyeleri daha sonra Polis Merkezini, İlçe Jandarma Komutanlığını ve Belediye Akıncılar Huzurevini ziyaret etti. Kaymakam Tanrıseven Şehit ailesi Nurettin Bayraktar ve Gazi Ali Koş’u evinde ziyaret ederek onlarında bayramını tebrik etti ve sorunlarını dinleyerek sohbet etti.

“BENDEN MUTLUSU YOK”

Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’in sohbet ettiği Gazi Ali Koş, “Devletin Kaymakamı, İlçemin yöneticileri burada beni ziyaret ediyor. Benden mutlusu yok. Daha ne isteyeyim ki” şeklinde konuştu. Kaymakam Tanrıseven de “Devlet görevlileri olarak vatandaşımızın hizmetindeyiz. Şehit aileleri ve gazilerimiz başımızın tacıdır” diye konuştu.