Acarlar Mahallesinde  Halk Toplantısı Yapıldı
Kaymakam Tanrıseven “Vatandaşımıza hizmet için buradayız”
Selçuk Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven başkanlığında, Acarlar Mahallesinde Halk Toplantısı yapıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Kaymakam Tanrıseven “Vatandaşımıza hizmet için buradayız” dedi.
Acarlar Mahallesindeki Kahvehanede  yapılan toplantıya, Selçuk Kaymakam Vekili Hasan Tanrıseven, tüm kurum amirleri ile birlikte Muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldı. Halk Gününde İlçede devam eden ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında genel bilgiler veren Kaymakam Tanrıseven, toplantıya katılan Mahalle Muhtarları, Oda ve Kurum amirlerinin fikirlerini, sorun, talep ve dileklerini dinledi.
TANRISEVEN “BİZE GELEMEYENE BİZ GELİYORUZ”
Kaymakam Tanrıseven Toplantıda “Bu tür toplantılar halkımızın sorunlarını yakinen dinlemek ve çözüm üretmek için çok önemli, Bizim hizmet anlayışımızda vatandaş önceliklidir, Halka hizmet için Vatandaşımızın ayağına gelerek sorunları dinliyoruz. Bize gelemeyene biz geliyoruz” dedi. Acarlar Mahallesinde yaşayan Vatandaşlar  içme suyu, sivrisinek ve yol ile ilgili sorunlarını dile getirdiler ve taleplerini ilettiler.
Selçuk Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven Başkanlığında gerçekleştirilen Halk günü Toplantısına İlçe Emniyet Müdürü Adem Köpük, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Alptuğ Aydınlı, Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Tülay Ayarman, İlçe Müftü Vekili Şaban Sadan, İlçe Sağlık Müdürü Zilhice Turan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezayir Bilekli, İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Acargil, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Veysel Badem,Gdz Elektrik Dağıtım şefi Hasan Aşçı ve Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Dilara Aksin ile diğer Mahalle Muhtarları katıldı.