Gökçealan Üzüm Festivali Coşkulu Geçti
17 Eylül 2017 Pazar günü ilçemiz Gökçealan Köyünde 1. si yapılan Üzüm Festivali ve Yöresel ürünler şenliğine Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı bizzat katıldı. Coşkulu bir şekilde başlayan törende  Kaymakamımız  Ayhan Boyacı, “Gökçealan köyüne başta bitümlü sıcak asfalt, arazi yolları bakım, içme suyu menfezlen olmak üzere yaklaşık 10 milyon TL yatırım yapıldığını, bir yıl önce  köy muhtarı, İlçe Tarım ve İl Tarım Müdürlüğü ile görüşerek program organize ettiklerini, kışın bağcılık ve tarım ürünleriyle ilgili köyde uzman kadrolarla önemli bir seminer yaptıklarını belirtti”
Kaymakamımız Ayhan Boyacı; Katkılarından ve ilgilerinden dolayı Tire Kaymakamı ve Selçuk Kaymakam Vekili Hasan Tanrıseven,  Maddi ve teknik katkılarından dolayı Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı’ya Selçuk Ticaret Odası, Selçuk Zirarat Odası, Esnaf Odası ve İlçe Tarım Müdürlüğüne teşekkür etti.
Gökçealan Üzüm Festivali kapsamında En İyi Osmancık Üzümü Yarışması'nda ilk üçe Mehmet Ovalıoğlu, Zeki Harmancıoğlu, Recep Türk girerken, En İyi Diğer Üzüm Çeşidi Yarışması'nı Mehmet Üretmen, Durmuş Gezgin, Mehmet Ovalıoğlu, En İyi Yaprak Sarma Yarışması'nı ise Şehnaz Harmancıoğlu, Hanife Zengin ve Sevcan Kuyumcu kazandı. Yarışmaların sonuçlarının açıklanmasının ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı Türk Dünyası Müzik ve Dans Topluluğu ile Yerel Sanatçı Ozan Ünsal konserleriyle halka eğlenceli dakikalar yaşattı.