Gökçealan Mahallesinde Halk Günü Toplantısı

Toplantıya Selçuk Kaymakamı Sayın Ayhan Boyacı, Selçuk Belediye Başkan yardımcısı Tülay Ayarman.Selçuk İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa Alptuğ Aydınlı, Selçuk İlçe Emniyet Müdürü Adem Köpük, AK parti Selçuk ilçe başkanı Sema Yeşilçimen , Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü M.Veysel Badem , Selçuk İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Ender Karabulut, Selçuk İlçe Müftü Vekili  Şaban Sadan, Selçuk İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Acarğil, Selçuk Ziraat Odası Başkanı İbrahim Erdallı,Selçuk Mahalle Muhtarları, İzsu, Tedaş, Selçuk Sosyal Yardımlaşma ve Selçuk Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı katıldı.

Selçuk Kaymakamı Sayın Ayhan Boyacı  yaptığı konuşmada‘’bütün köylerimizde asfalt, parke taşı yaptırıldı bunları devletimiz yaptı.Allah devletimize zeval vermesin.Arazi yollarında toz topraktan rahatsız oluyordunuz muhtarımız Kaşif İz anlattı şimdi artık arazi yolarlıda asfalt oldu.  Biz her zaman devletimizden bir istedik ise iki geldi üç geldi’’dedi. Bu hafta içerisinde yeni Hükümet konağımızın inşaatına başlayacağız ve yeni Adliye binasında da çalışmalar son aşamaya geldi. Bütün köylerimizin asfalt ve bordür taşlarını 2014 yerel seçiminden önce en iyi şekilde tamamladık. Ayrıca Selçuk ta ve mahallelerinde yapılan ve yapılacak olanlar hakkında bilgiler verdi.

Gökçealan mahallesi sakinleri soru cevap şeklinde geçen toplantıda birçok sıkıntılarını dile getirdiler.Toplantıya katılan birim amirleri sorulan sorulara cevap vererek katılımcıları bilgilendirdiler.

               
       İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER