Cumhuriyet Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı
Selçuk Kaymakamı Sayın Ayhan Boyacı başkanlığında, Şahabettin Dede Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonunda Cumhuriyet Mahallesi Halk Toplantısı yapıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Sayın Kaymakam “Vatandaşımıza hizmet için buradayız” dedi.
Cumhuriyet Mahallesi toplantısına, Selçuk Kaymakamı Sayın Ayhan Boyacı, Belediye Başkan Yardımcısı Tülay Ayarman, Emniyet Müdürü Adem Köpük, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Alptuğ Aydınlı, tüm kurum amirleri ile birlikte Muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldı. Halk Gününde İlçede devam eden ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında genel bilgiler veren Kaymakam Boyacı, toplantıya katılan Mahalle Muhtarları, Oda ve Kurum amirlerinin fikirlerini, sorun, talep ve dileklerini dinledi.
Kaymakam Ayhan Boyacı Toplantıda “Bu tür toplantılar halkımızın sorunlarını yakinen dinlemek ve çözüm üretmek için çok önemli, Bizim hizmet anlayışımızda vatandaş önceliklidir, Halka hizmet için Vatandaşımızın ayağına gelerek sorunları dinliyoruz. Vatandaşların Mahallenin bazı yerlerinde ışıklandırmaların yetersiz olduğunu şikayet etmesi üzerine, Biz karanlık ortamı asayiş yönünden mahsurlu olarak görüyoruz, her yerin aydınlık olması lazım, bütün melanet adamlar bu tür karanlık noktalarda iş yapmaya çalışır, biz devlet olarak belediye ve Tedaş işbirliği ile ilçemizin heryerini ışıklandıracağız, karanlık nokta bırakmayacağız, size buradan söz veriyorum ve takibini yapıyorum” dedi.