28. Vergi Haftası Kutlamaları

Selçuk Vergi Dairesi Müdürü Osman Aydemir, Yardımcıları ve personeli ile Vergi Haftası nedeniyle kurum ve kuruluşlara yaptıkları ziyaretler kapsamında, Selçuk Kaymakamı Sayın Ayhan Boyacı’yı makamında ziyaret etti.

Bu yıl 27 Şubat-05 Mart 2017 tarihleri arasında kutlanan 28'inci Vergi Haftası nedeniyle protokol ziyaretlerine başlayan Selçuk Vergi Dairesi Müdürü Osman Aydemir ve beraberindeki personel,  Selçuk Kaymakamı Sayın Ayhan Boyacı’yı ziyaret etti. Mükelleflerin gönüllü vergi ödeme alışkanlıklarının artırılması için Vergi Haftası kutlamalarını her yıl olduğu gibi bu yılda çeşitli etkinliklerle kutlandığını ifade eden Aydemir, vergi bilincinin oluşturulmasına yönelik hafta boyunca kurum ve oda ziyaretlerini sürdüreceklerini belirtti.
Konuklarını makamında ağırlayan Selçuk Kaymakamı Sayın Ayhan Boyacı, vergi gelirlerinin artması ile verilen hizmetlerin artacağına vurgu yaparak, “Vergi konusunda toplumun tüm kesimlerinin hassas davranması gerektiğine inanıyorum. Vergi vermek kutsal bir görev. Vatandaşın ödediği verginin hizmet olarak geri dönmesini beklemesi kadar da doğal bir şey olamaz. İlçemizde Selçuklu hemşehrilerimiz bu konuda çok duyarlılar ve vergi gelirlerinde çok iyi bir noktadayız, dedi.

               
       İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER